Kontakta oss

Är du nyfiken på oss eller behöver vår hjälp? Oavsett ärende är du välkommen att höra av dig till oss via nedan formulär, per mail, telefon eller snigelpost - vilket som passar dig bäst! Eller varför inte komma förbi ett av våra kontor på en kopp kaffe?

Vårt huvudkontor ligger i Göteborg men vi har även mindre satellitkontor i Fjällbacka och Svedala. Utöver det har vi personal som arbetar för oss på flera ställen runt om i landet. Du hittar våra huvudsakliga adresser här nedan: 

Skicka Please fill in the form correctly.
Mediahuset i Göteborg AB
Marieholmsgatan 10C
Göteborg 415 02
Sverige
031-707 19 30
info@mediahuset.se
Google Maps

Vem söker du?

Nedan hittar du kontaktuppgifter till var och en av oss.

Osäker på vem du söker? Skriv då till info@mediahuset.se eller ring oss på 031 - 707 19 30 så guidar vi dig rätt!


Ledning

Company team

Mats Löfberg, VD

mats@mediahuset.se

Company team

Lars Lundblad, Delägare

lars@mediahuset.se

Company team

Kristoffer Lundblad, Delägare

kristoffer@mediahuset.se

Company team

Niklas Lundblad, Delägare

niklas@mediahuset.se

Administration / Ekonomi

Adress för leverantörsfakturor: faktura@mediahuset.se
Vänligen skicka alla eventuella frågor gällande fakturor till info@mediahuset.se

Company team

Pia Cornér Régmer,
Ekonomichef

pia@mediahuset.se

Company team

Rose-Marie Johansson

rosa@mediahuset.se

Company team

Bo Régmer

bo@mediahuset.se

Company team

Frida Nordkämpe

frida@mediahuset.se

IT

Company team

Dan Svärdh

dan.svardh@mediahuset.se

Produktion

Company team

Tony Andersson

tony@mediahuset.se

Company team

Magnus Cederlund

magnus@mediahuset.se

Company team

Britt Högberg

britt@mediahuset.se

Company team

Camilla Wixenius

camilla@mediahuset.se

Journalistik

Company team

Per Lundblad

per@mediahuset.se

Company team

Eva Nordin

eva@mediahuset.se

Grafisk formgivning

Company team

Peo Göthesson

peo@mediahuset.se

Company team

Anders Torevi

anders@mediahuset.se

Company team

Elin Ankarskär

elin@mediahuset.se

Company team

Annika Cederlund

annica@mediahuset.se

Company team

Anders Svensson

anders.svensson@mediahuset.se

Sälj & Event

Company team

Olle Lundblad

olle@mediahuset.se

Område: Gastroenterologi

Company team

Joacim Sjölander

joacim@mediahuset.se

Område: Event, Vaskulärmedicin, Lungmedicin


Company team

Helen Semmelhofer

helen.semmelhofer@mediahuset.se

Område: Event, Allmänmedicin, Narkosguiden

Company team

Jean Lycke

jean@mediahuset.se

Område: Dermatologi, Urologi, Oftamologi

Company team

Lars Lundblad

lars@mediahuset.se

Område: Infektion

Company team

Kristoffer Lundblad

kristoffer@mediahuset.se

Område: Infektion, Onkologi, Gastroenterologi

Company team

Jens Bäck

jens@mediahuset.se

Område: Event, Neurologi

Company team

Niklas Lundblad

niklas@mediahuset.se

Område: Event, Reumatologi, Lungmedicin